Alkohol a zábava

Peněženka, kterou nepropiješ!

Problém všech ochlastů a výpitků - kalíš do rána, probudíš se smradlavý v ryflích a džízce, chmatáš po telefonu, peněžence a klíčích. Hm, máš jen peněženku. Ale prázdnou a totálně zmáchanou, která už se nedá použít. A víš proč? Protože to byla nějaké levná plátěná, hlavně že je Nike či Adidas. S tím je ale konec. Pořiď si peněžku, která je vyrobena proti alkoholu!

anti alko peněženka

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Alko hra - slovní zásoba

Vymysli si vlastní obdobu hry. Možná to bude znít trošku žensky, ale když se k této hře přidá taková whiskey a jsou nahozeny jen mužské témata... Jednoduše jde o princip hry město, jméno, zvíře, věc. O slovní zásobu. Ale pořádně okořeněná. Nevymýšlíte na písmena na čas jména, ale například ochranné pracovní pomůcky. Tak naschvál, jaká ochranná pracovní pomůcka na S vás právě napadá? Nás jen suspenzor. Nebo třeba modely aut, značky procesorů, jména krásných žen. Jednoduše ať to má chlapské koule!

ochranne pracovni pomucky

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail

Alko hry

Hry spojené s alkoholem patří na každou pořádnou akci, oslavu, teambuilding a klidně i svatbu. Přiznáváme, že některé jsou trochu o život. Nejlepší je, když máte vzor hry, který si můžete překopat dle svého. Takže místo panáka vodky raději budete mít dva loky piva. Kouzlo alkoholu spočívá v tom, že navodí šťastnější atmosféru, více se budete smát a potom i průměrně vtipný úkol může způsobovat záchvaty smíchu. Dnes pro vás máme připraveny základní karetní alko hru.

alkohry

Králův pohár

Pokračovat ve čtení

VytisknoutE-mail