• Alkohol může způsobovat vulgárnost a agresivitu.

    Read more

  • Alkohol způsobuje zábavu!

    Read more

  • Inspirujte se v kvašených či destilovaných nápojích!

    Read more

Alkohol - přítel alkohol

Vítejte na webu věnovanému alkoholu

Alkohol je s námi už odpradávna. Můžete si myslet, že je to metla lidstva, každopádně metle lidstva jsou tu jednoduše s námi a můžete se s tím leda smířit. Ačkoliv je alkohol zlý pán, je podle našeho názoru docela fajn sluha. Však Češi jsou národ hrdých pivařů!

Tyto stránky vás nenabádají k tomu, aby se z vás stali alkoholici. Ale pokud už alkohol pijete, je dobré vědět, jak si ho co nejlépe vychutnat. K tomuto účelu bude sloužit sekce alkohol a recepty. 

Také alkohol a zdraví je hojně diskutované téma. Nezastáváme názor, že alkohol nutně musí škodit zdraví. Rádi vás však poučíme, čemu se raději vyvarovat. A také jak využít alkohol zdraví ku prospěchu.

Důkazem, že nechceme vychovávat generaci opilců, je kategorie alkohol a rizika. 

K alkoholu zábava jednoduše patří. Tipy na alko hry, zábavné příběhy a veškerá sranda, která k popíjení prostě patří - zde

Spousta lidí byla díky alkoholu nějakým způsobem vyjímečná. Taky nápady, které přichází v opilosti, nemohou být brány jako obyčejné. A tak vznikl projekt s názvem inspirace v alkoholu. 

 

Opilecké nápady - prodat svůj les

Další ze seriálu hloupých nápadu při nezřízeném pití tvrdého alkoholu přichází dnes. Čtenáři nám zaslali další neuvěřitelný příběh. To už není normální jednoduché myšlení, ale myšlení fištróna. Na co přišel nejmenovaný 30 letý alkoholik? To se dozvíte v článku!

Pokračovat ve čtení

Šílený případ: Týpek se opil a hrál si na veverku

Jsou prostě věci, které jsou jen mezi zemí a nebem. Ale v Česku je možné vše. Neznámý pachatel (30 let) se 30. března rozhodl udělat machrovinku, která ho ale bude stát pár peněz. V hospodě do sebe nakopal několik piv a panáků a pak se rozhodl vylézt na kandelábr, který je před štací. Jenže na vrcholu chytl panickou hrůzu a nechtěl slézt dolů...

plošina

Pokračovat ve čtení

Zabraňte alkoholovým úrazům zábradlím

Dnes se zaměříme na bezpečnost při a po pití alkoholu. Když je člověk opilý, musí se dostat nějakým způsobem domů a nejlépe do postele. Zejména manželé se s tím musí vypořádat sami - manželka spí doma a manžel se nemůže nasoukat po příchodu z hospody domů. A vzít si na pomoc milenku asi není dobrý nápad. Jak se ale dostat do postele do horního patra?

Pokračovat ve čtení

Alkohol a finanční rizika

Alkohol způsobuje hlavně jedno riziko, na které se připojuje řada dalších. To nejhorší, co vás může potkat (dobře, asi kromě akutní otravy, kde vypumpovat žaludek nepomůže), je závislost. Pokud jste závislí, překračujete hranice a odráží se to na vašem sociálním, finančním i profesním životě. Dnes si probereme finanční rizika.

nebankovni hypoteka

Pokračovat ve čtení

Záhradné párty pod pergolou

Pri stavbe novej pergoly alebo rekonštrukciu existujúcej je nutné si dopredu premyslieť, či budete chcieť len natrieť trámy, vymeniť nábytok alebo rovno celú strechu. V prípade strešnej krytiny je dobré použiť takú, ktorá bude mať dlhú životnosť a vydrží pôsobenie víchrica a krupobitie. Vhodnou voľbou je komôrkový polykarbonát

komôrkový polykarbonát

Pokračovat ve čtení

spedos, rychloběžná vrata, fóliová vrata, průmyslová vrata

Průmyslová rychloběžná vrata - co musíte vědět

Rychloběžná vrata jsou naprosto nedocenitelná v mnoha průmyslových provozech (ano, i v tom alkoholovém). Zajišťují to, že veškerý provoz funguje tak, jak má a stará se o to, aby nedocházelo ke zbytečnému zdržování při výkonu práce. To ale není vše, o čem by se zde dalo mluvit. Určitě máte spoustu dotazů o tom, jak vlastně tento typ vrat funguje a proč je v průmyslu tak oblíbený. Tak čtěte dál!

rychloběžná vrata

Pokračovat ve čtení

Zamyšlení nad alko dárky

Těžko říct, zda tento článek zasadit do inspirace, zábavy nebo rizik. Každopádně lidé, kteří si rádi vypijí, často na oslavách dostávají dárky, které jsou tomu uzpůsobeny. Buď je to neoriginálně flaška (která se vždy hodí) a nebo nějaký vtipný kousek. U mužů to bývá třeba luxusní pánské spodní prádlo. Tedy tak luxusní, až z něj přechází zrak.

luxusní pánské prádlo

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2