Alkohol a rizika

Šílený případ: Týpek se opil a hrál si na veverku

Jsou prostě věci, které jsou jen mezi zemí a nebem. Ale v Česku je možné vše. Neznámý pachatel (30 let) se 30. března rozhodl udělat machrovinku, která ho ale bude stát pár peněz. V hospodě do sebe nakopal několik piv a panáků a pak se rozhodl vylézt na kandelábr, který je před štací. Jenže na vrcholu chytl panickou hrůzu a nechtěl slézt dolů...

plošina

Pokračovat ve čtení

Zabraňte alkoholovým úrazům zábradlím

Dnes se zaměříme na bezpečnost při a po pití alkoholu. Když je člověk opilý, musí se dostat nějakým způsobem domů a nejlépe do postele. Zejména manželé se s tím musí vypořádat sami - manželka spí doma a manžel se nemůže nasoukat po příchodu z hospody domů. A vzít si na pomoc milenku asi není dobrý nápad. Jak se ale dostat do postele do horního patra?

Pokračovat ve čtení

Alkohol a finanční rizika

Alkohol způsobuje hlavně jedno riziko, na které se připojuje řada dalších. To nejhorší, co vás může potkat (dobře, asi kromě akutní otravy, kde vypumpovat žaludek nepomůže), je závislost. Pokud jste závislí, překračujete hranice a odráží se to na vašem sociálním, finančním i profesním životě. Dnes si probereme finanční rizika.

nebankovni hypoteka

Pokračovat ve čtení