Alkohol a zdraví

fitness čr, činky, cvičení, prevence obezity

Prevence obezity nikdy nebyla tak snadná

Je docela zvláštní, že zrovna na webu o alkoholu píšeme o prevenci obezity, když v alkoholu najdete hromadu prázdných kalorií. Hlavně, pokud milujete holčičí pitíčka, které jsou spíš sirupy, než pořádné chlapské pití. Co si budem, pít už asi nepřestanem, Tak spolu aspoň můžeme přijít na to, jak být hot s alkoholem.

cvičení

 Opovažte se tvrdit, že někdo z vás žere těm insta modelkám, že vůbec nepijou. Určitě pořád chodí na nějaké influencer party a lijou do sebe jeden Sex on the Beach za druhým. Jak si ale udržují svojí super postavu? No nejspíš správným jídlem a cvičením. Přece do těch posiloven nechodí jenom kvůli fotkám...že? Protože my všichni alkohol milujem, tak jsme prostě museli přijít na to, jak se vyhnout zbytečnému přibírání. Přišli jsme na toto:

  • zdravé jídlo
  • cvičení
  • sebekontrola

Zdravé jídlo

Když už si alkohol neodpustíte, musíte to tělu nějak vynahradit. No a nejlíp to uděláte tak, že k alkoholu nebudete přihazovat brambůrky a smažáky, ale občas sníte i nějakou tu zeleninu. Zároveň si kontrolujte porce, protože mozek bude chtít jíst, dokud talíř nebude prázdný. Asi boj o přežití, nic pro nás.

Cvičení

Jednoduché - když nechceš být tlustý, tak cvič. Jestli máte čas maximálně přijít z práce a hned jít pít, měli byste zvážit nákup činek domů. A přijdete jenom o pár návštěv hospod. Nejlevnější činky seženete třeba i za stovku. Ještě něco vám brání ve cvičení? Asi ne.

nejlevnější činky

Sebekontrola

No a to nejdůležitější nakonec. Sebekontrolu potřebujete při pití i při všem ostatním v životě. Navíc je to tak jednoduché...s trochou tréninku. Samozřejmě jsme jenom lidi, a když na stole vidíme holandské vafle, tak je do sebe prostě naházíme na posezení. Stane se.

Nějaké shrnutí? Nežer.