• Alkohol může způsobovat vulgárnost a agresivitu.

  Read more

 • Alkohol způsobuje zábavu!

  Read more

 • Inspirujte se v kvašených či destilovaných nápojích!

  Read more

Alkohol - přítel alkohol

Vítejte na webu věnovanému alkoholu

Alkohol je s námi už odpradávna. Můžete si myslet, že je to metla lidstva, každopádně metle lidstva jsou tu jednoduše s námi a můžete se s tím leda smířit. Ačkoliv je alkohol zlý pán, je podle našeho názoru docela fajn sluha. Však Češi jsou národ hrdých pivařů!

Tyto stránky vás nenabádají k tomu, aby se z vás stali alkoholici. Ale pokud už alkohol pijete, je dobré vědět, jak si ho co nejlépe vychutnat. K tomuto účelu bude sloužit sekce alkohol a recepty. 

Také alkohol a zdraví je hojně diskutované téma. Nezastáváme názor, že alkohol nutně musí škodit zdraví. Rádi vás však poučíme, čemu se raději vyvarovat. A také jak využít alkohol zdraví ku prospěchu.

Důkazem, že nechceme vychovávat generaci opilců, je kategorie alkohol a rizika. 

K alkoholu zábava jednoduše patří. Tipy na alko hry, zábavné příběhy a veškerá sranda, která k popíjení prostě patří - zde

Spousta lidí byla díky alkoholu nějakým způsobem vyjímečná. Taky nápady, které přichází v opilosti, nemohou být brány jako obyčejné. A tak vznikl projekt s názvem inspirace v alkoholu. 

 

Home

Večírkové žerty s lepící podlahovou páskou

Vodorovné dopravní značení není v kurzu jen na sinicích. Potkat se s ním dokážeme například ve skladech nebo průmyslových objektech. Dokážete odhadnout, k čemu slouží? Nebudete daleko od pravdy, pokud se domníváte, že k řízení provozu. V tomto článku se zaměříme na efektivní podlahové pásky a značení.

 

podlahové pásky a značení

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

Mnoho podnikatelů si myslí, že se bez značení obejdou, ale opak je pravdou. Povinnost značení je ukotvena v zákonu č. 309/2006 Sb. o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a konkrétně § 6. Pro většinu provozovatelů tak plynou jisté povinnosti. Mezi jinými také právě vylepení bezpečnostních podlahových pásek. 

Lepicí páska na podlahu

Není páska jako páska. Ta, která je používána pro tyto účely je zcela jiná! Výstražná samolepící páska je vyrobena z odolného PVC. Aby vydržela zvýšený oděr a námahu je opatřena vyšší pevností. Aby držela na místě, disponuje 3x větší lepivostí a přilnavostí než jiné pásky. Drobné nerovnosti nejsou problémem. Podlahová páska určená pro značení podlah je také stálobarevná a voděodolná.

Vylepení pásky je hračka

K vylepení pásky není potřeba odborné firmy. Stačí pouze dvě šikovné ruce a myslící mozek na krku. Jedná se o velmi snadnou aplikaci, což patří vedle snadné opravitelnosti mezi hlavní výhody. Jelikož jsou pásky odolné vůči vodě, olejům a také chemikáliím či oděru. Musíme mít na mysli, že jakmile ji nalepíme k odmaštěnému podkladu, téměř okamžitě lepí. Proto je dobré si značení nejprve "naznačit", ať nedojde ke zbytečnému plýtvání s páskou.

Dojde-li však k poškození, stačí poškozenou část naříznout, odlepit a opětovně navázat novým kouskem pásky. Pásky jsou určeny na lepení:

 • rámů dveří, 
 • hran schodů, 
 • okrajů zábradlí,
 • snížených průchodů.

podlahové pásky a značení

Široký sortiment barev a provedení

Sháníte-li podlahovou pásku určenou pro značení podlah, neztrácejte čas a navštivte internetový obchod společnosti OKDESIGN. Najdete tam mnoho druhů podlahových pásek. Vybírat můžete z různých šířek, délek a také barev. Pásky jsou té nejvyšší kvality, takže se nemusíte obávat odlepování nebo jiných komplikací.