Inspirace v alkoholu

expoint, stojan na poster, plakátové stojany, reklama

Stojan na poster přitáhne více zákazníků

I tak potřebná a důležitá věc jako je alkohol občas potřebuje propagaci. V záplavě různých druhů a značek bývá velká šance, že se lidé nerozhodnou pro vás, ale pro vaši konkurenci. Co s tím? Dejte o sobě vědět! 

stojan na poster

 Hodně značek alkoholu už se v dnešní době přesunula na internet. Vína odchytávají matky na Facebooku a bylinková pitíčka loví jeleny na Instagramu. Ne všechny cílové skupiny ale na internetu oslovíte. Při plánování propagace musíte myslet na to, jaký druh alkoholu propagujete. Máte pití pro mladé, kteří se jdou v pátek večer bavit a pít u toho fancy barevné drinky, nebo chcete zasáhnout někoho, kdo je v hospodě víc než doma? Pro každou skupinu zvolíte jiné kanály. A my se dneska zaměříme na cílovou skupinu v hospodě.

Jaký alkohol propagovat?

Tady je to jasné. Nejspíš budeme ukazovat reklamu na pivo. Je to levné a dá se toho vypít hodně. A když člověk vidí něco nového, prostě to chce vyzkoušet. 

Jak to propagovat?

V hospodě asi s onlinem moc úspěchu nenajdete, proto se budeme držet starého dobrého offlinu. V hospodě máte několik způsobů, jak svou novou značku ukázat světu.

  • Brožury
  • Ochutnávky a hostesky
  • Stojan na poster

Díky těmto kanálům se o vaší značce dozví všichni. Brožurky můžete položit na stůl. Když přijdete do hospody, tak je váš první instinkt přečíst všechno, co na stole leží. A je jedno, jestli je to nápojový lístek nebo reklama. Ochutnávky jsou také velice úspěšný způsob propagace. Každý v hospodě má rád pivo a každý má rád ochutnávky zdarma. Hrdinou je ale právě ten stojan na poster.

Proč stojan na poster?

Stojan na plakát zaujme každého, kdo bude mít později večer tak rozmazané vidění, že nebude moct přečíst malé brožurky na stole. Pro takovou příležitost plakát vyrobte tak, jako byste vyráběli billboard. Velký obrázek, velké logo a minimum textu. Čím větší formát, tím lepší.

plakáty na zdi