Inspirace v alkoholu

Prosklenné vitríny na lahve s alkoholem – proč je potřebuje i vaše domácnost?

vitrína s alkoholem

Prosklenné vitríny jsou povinnou výbavou každého obýváku, jídelny a dalších místností. Můžete do nich schovat věci, které chcete mít vystavené a zároveň nechcete, aby se na ně chytal prach. Proč ale potřebujete skleněnou vitrínu na alkohol? Na to vám odpovíme v tomto článku.

Praktické využití

Vystavení vaší obří sbírky alkoholu nikdy nebyla jednodušší. Nemusíte se bát, že by vaše poklady nebyly vidět a zároveň si ušetříte spoustu práce s utíráním prachu každý týden. U vitríny stačí přetřít vršek. A někdy ani ten ne, pokud si chytře pořídíte vysokou vitrínu, na kterou nikdo nevidí.

Budete za frajera

Ne každý se může pochlubit tak dobře vystavenými lahvemi s alkoholem. Buď se většinou postaví na poličku tak, aby se na ně chytal prach, nebo se zavřou do skříně tak, že je nikdo nevidí. A k čemu vás ta sbírka je, když ji nikomu neukážete.

Vitríny vás ochrání

Chystáte domácí párty s hromadou cizích lidí? S vitrínou se nemusíte bát, že byste o svůj poklad přišli. Můžete ji totiž zamčít, klíč schovat a použít jenom v případě, že budete její obsah nutně potřebovat. To samé platí vlastně v případě, že máte doma malé dítě, které by se kolem lahví s alkoholem asi motat nemělo.

pití

Jakou vitrínu pořídit?

Důvodů PROČ vitrínu pořídit už máte spoustu. Ještě musíte zjistit, JAKOU vitrínu vlastně pořídit.

  • Vysokou a úzkou – Ideální, pokud máte malý byt. Co ztratí na šířce, si vynahradí na výšce a vaše nejdražší pití můžete schovat až nahoru.
  • Malou a širokou – Chcete vitrínu využít třeba jako podstavec na květiny, nebo na televizi? To je pro vás tento druh jako vyšitý
  • Prosklenou skříň – Vitrína s rozměry klasické skříně. Mezi její výhody patří to, že takové vitríny najdete v různých tvarech a velikostech.