• Alkohol může způsobovat vulgárnost a agresivitu.

    Read more

  • Alkohol způsobuje zábavu!

    Read more

  • Inspirujte se v kvašených či destilovaných nápojích!

    Read more

Alkohol - přítel alkohol

Vítejte na webu věnovanému alkoholu

Alkohol je s námi už odpradávna. Můžete si myslet, že je to metla lidstva, každopádně metle lidstva jsou tu jednoduše s námi a můžete se s tím leda smířit. Ačkoliv je alkohol zlý pán, je podle našeho názoru docela fajn sluha. Však Češi jsou národ hrdých pivařů!

Tyto stránky vás nenabádají k tomu, aby se z vás stali alkoholici. Ale pokud už alkohol pijete, je dobré vědět, jak si ho co nejlépe vychutnat. K tomuto účelu bude sloužit sekce alkohol a recepty. 

Také alkohol a zdraví je hojně diskutované téma. Nezastáváme názor, že alkohol nutně musí škodit zdraví. Rádi vás však poučíme, čemu se raději vyvarovat. A také jak využít alkohol zdraví ku prospěchu.

Důkazem, že nechceme vychovávat generaci opilců, je kategorie alkohol a rizika. 

K alkoholu zábava jednoduše patří. Tipy na alko hry, zábavné příběhy a veškerá sranda, která k popíjení prostě patří - zde

Spousta lidí byla díky alkoholu nějakým způsobem vyjímečná. Taky nápady, které přichází v opilosti, nemohou být brány jako obyčejné. A tak vznikl projekt s názvem inspirace v alkoholu. 

 

Home

Někteří si nenechají poradit jaký materiál použít

Komu není rady, tomu není pomoci. Můžete lidem tisíckrát říkat, že komůrkové polykarbonátové desky jsou asi tím nejlepším řešením v poměru ceny/kvality, jaké můžete při zastřešování pergoly užít, ale stejně se najdou nějací chytráci, kteří nejenže nepoužijí to nejlepší dostupné na trhu, ale využijí zbytků azbestových desek.

komurkove_polykarbonatove_desky

Jakoby v dnešní době už každý nevěděl, jak jedovaté a tudíž zdraví škodlivé tyto přežitky komunistické éry domácího stavění jsou. Když už nemyslet na své zdraví v porovnání s cenou či dostupností, myslete na děti a manželky, jejichž citlivost vůči azbestu je ještě větší. Navíc ty polykarbonátové desky, vždyť oni jsou jen za pár.